• پر بازدیدترین اخبار
  مجریان قدیمی رادیو و تلوزیون قبل و بعد از انقلاب 1394/08/08
  تصاویری از تشیع جنازه فوزیه ی مصری اولین ملکه محمد رضا پهلوی +تصاویری از زندگی فوزیه و شوهر دومش 1394/10/18
  راز کاهش 40کیلویی وزن شهره لرستانی 1394/09/28
  دختر دبیرستانی که پس از تنبیه مدیر مدرسه درگذشت 1394/09/29
  مدیر دولتی راه پدیده، مدیران پدیده درراه زندان 1394/09/17
  یادداشت ها
  حماسه ی انتخابات پیروزی همه ملت ایران بود 1396/03/02
  ... دانه باشيم نه سيب 1396/03/02
  مردم در انتخابات ″جوان شدن انقلاب″ را متجلی ساختند 1396/03/01
  شهر مشهد شهر سیاسی است 1396/02/29
  پيام یک سرباز جبهه تولید به مناسبت روز جهاني كارگر 1396/02/12
  گفتگو ها
  اولين گزارش صریح آقاي شهردار به مردم مشهد 1396/07/12
  سید مرتضی بختیاری :آستان قدس برنامه‌ریزی جدی برای رفع محرومیت و ایجاد اشتغال دارد 1396/07/12
  ما اصول گرایان باید تاوان برخی از مشکلات دولت نهم و دهم را بدهیم 1395/09/25
  13 دانشگاه ایرانی در جمع 200 دانشگاه برتردنیا 1395/07/04
  اژه‌ای:برخی افراد در پرونده موسوم به کرسنت محکوم شدند/فضای مجازی حیاط خلوت متخلفان نخواهد بود 1394/11/18
  اخبار تصویری
  امام خامنه ای از مناطق زلزله زده کرمانشاه بازدید کردند +تصاویر
  موقوفه مهدي خان غزنوي، قديمي ترين موقوفه استان خراسان بزرگ
  تصاویر زلزله 7.3 ریشتری 21 آبان به روستاهای استان کرمانشاه
  ۳ روز عزای عمومی در کرمانشاه اعلام شد/ 95 بار کرمانشاه لرزید /برق سرپل ذهاب قطع است/بیش از 200 نفر کشته
  «جنبش دانشجویی باید متخلق به انصاف و اخلاق اسلامی باشد و از شبهه افکنی بپرهیزد»
  تجمع اعتراضی دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي مشهد در اعتراض به توهین های ترامپ علیه ملت ایران + تصاویر
  اباصالح التماس دعا هر کجا رفتی یاد ما هم باش
  آوازه مرشد کرمانشاهی تا جهان
 • محمد جواد ظریف : ایران با لبخند و اخم دیگران خوشحال و مضطرب نمی شود
  وی در جلسه روز چهارشنبه بررسی صلاحیت و برنامه های خود به عنوان وزیر امور خارجه پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی این مطلب را بیان کرد.محمد جواد ظریف تاکید کرد: ایران تنها کشور منطقه است که امنیتش را تنها از درون کشور و از مردم می گیرد و با لبخند و اخم دیگران خوشحال و مضطرب نمی
  • تاریخ انتشار : 1396/05/25

  به گزارش  ایرنا، وی در جلسه روز چهارشنبه بررسی صلاحیت و برنامه های خود به عنوان وزیر امور خارجه پیشنهادی به مجلس شورای اسلامی این مطلب را بیان کرد.
  وی گفت : خاضعانه به درگاه پروردگار شکر می گذارم که بار دیگر توفیق خدمت به مردم فهیم شجاع و با وفای ایران را به این بنده حقیر عطا کرده است؛ مردمی که با چنگ زدن به ریسمان محکم الهی با ایثار فداکاری کار و تلاش دانش و بینش مقاومت و خودباوری ایران را به نظامی با ثبات و پیشرفته در منطقه ای ناامن و بی ثبات بنیان نهاده اند.
  وزیر پیشنهادی خارجه افزود: این مردم در حالی با مشارکت با شکوه بیش از 41 میلیون نفری خود در انتخاباتی آرام و امن برای کشور و سیاست خارجی اقتدار افریدند که در محیط پیرامونی شان گاه برای اداره یک شهر و یا روستا ماه ها کشتار و خونریزی صورت می گیرد.
  ظریف ادامه داد:خواهران و برادران استقلال ،خودباوری نهراسیدن از قدرت های بزرگ و جانبداری از مظلومان در برابر ستمگران که معنای واقعی دفاع از حقوق بشر است سیاست خارجی ایران در چهار دهه گذشته را شکل داده و این اصول رمز اقتدار و قدرت کشور ماست.
  وزیر پیشنهادی امور خارجه اضافه کرد: امام بزرگوار ما این باور عمیق را در مردم ایران نهادینه کرد که قدر قدرتی در جهان جز خداوند باریتعالی وجود ندارد و تمام قدرت های جهان ناگزیرند در برابر اراده ملتها سر تسلیم فرود آورند.
  وی با بیان اینکه چارچوب های مصرح در قانون اساسی وظایف وزارت خارجه در پاسداری از استقلال و حاکمیت و تمامیت ارضی را به تصویر کشیده است، اظهار کرد : مجموعه اسناد کلیدی نظیر سند چشم انداز ،سیاست های مقام معظم رهبری در اقتصاد مقاومتی و برنامه ششم توسعه برنامه های کشور در حوزه سیاست خارجی را مشخص می کند.
  ظریف افزود : فراز راهبردی مقام معظم رهبری بر رعایت عزت، حکمت و مصلحت بر دوگانه اندیشی و فاصله بین انقلابی بودن و عقلانی بودن خط بطلان می کشد و روشن می کند که بین حفظ ارزشها و آرمان های انقلاب اسلامی و سیاست رفتار عقلانی رابطه ای ماهوی وجود دارد.
  وی ادامه داد: بی تردید عصر برتری غرب در نظام بین المللی به سر آمده است و جهان وارد عصر پساغربی شده است . در دوران پساغربی سیاست جهانی در چند قدرت بزرگ خلاصه نمی شود. کنشگران متعدد و متکثر شدند و انحصار بازی از دست قدرت های غربی خارج شده است.
  ظریف گفت: قدرت و ثروت در جهان در حال جابه جایی است، هر چند که عناصر سخت افزاری قدرت همچنان موثرند ولی عناصر معنایی قدرت که جمهوری اسلامی ایران در این حوزه ید طولایی دارد چون هنجارسازی، روایت پردازی و گفتمان سازی قدرت و ارزش راهبردی یافتند.
  وزیر خارجه افزود: منطقه ما یکی از سخت ترین دوران های تاریخی خود را می گذراند. برخی کنشگران منطقه ای هنوز با پیگیری بازی با حاصل جمع صفر برای خود و دیگران هزینه می تراشند و با اتکای فزاینده به قدرت های فرامنطقه ای، خشونت و افراط بر اعتدال و همکاری پیشی گرفته است.
  وی ادامه داد: ایران به لطف الهی و در اثر چهار دهه مقاومت مردم از ثبات، استحکام و اقتدار کم نظری برخورداراست. جمهوری اسلامی ایران مظهر مردمسالاری دینی است و این از بزرگ ترین ذخایر راهبردی کشور است.
  ظریف گفت: آنچه به کشور ما قدرت بخشیده است علاوه بر ظرفیت های ذاتی و توان نظامی و صنعتی و علمی، سامانه معنایی و گفتمانی است که انقلاب اسلامی مردم و مسوولین کشور ما را به خودباوری باورمند ساخته است.
  وزیر خارجه پیشنهادی افزود: این مجموعه ایران را به تنها کشوری در این منطقه تبدیل کرده است که امنیتش را تنها از درون کشور و از مردم خود می گیرد و برای امنیت خود به هیچ کشور خارجی متکی نیست و با لبخند و اخم دیگران خوشحال و مضطرب نمی شود.
  وی خاطر نشان کرد: ایران قدرت و توان اقتصادی خود را از درون می گیرد. ایران به عنوان یک کشور قدرتمند منطقه ای به مسوولیت منطقه ای خود آگاه است و به عنوان قدرتی که به دنبال بازی با حاصل جمع صفر نبوده و نیست به دنبال منطقه ای امن، قدرتمند، پیشرفته و با ثبات است و همکاری منطقه ای را مبنای صلح و ثبات می داند و زندگی منطقه ای و پیوندهای منطقه ای را ضرورتی اجتناب ناپذیر می شمارد.
  ظریف در ادامه گفت: در دولت یازدهم گام هایی بلند و بعضا تاریخی برداشته شد که مهمترین آنها گذر از پرونده هسته ای و تحمیل پذیرش حق مردم ایران در بهره برداری از فناوری صلح آمیز هسته ای به قدرت های جهانی بود.
  وزیر خارجه پیشنهادی افزود: با فضل الهی و حمایت ها و راهنمودهای حکیمانه رهبر معظم انقلاب و مدیریت شجاعانه ریاست جمهوری و با پشتوانه توانمندیهای کشور و حمایت مردم، خطرات متعددی از فرا روی نظام مرتفع شد و موانع ظالمانه برای بالندگی اقتصادی و علمی کشور رفع شد.
  وی ادامه داد: بهبود معیشت مردم به عنوان هدف اصلی وزارت امور خارجه از موانع تهی و شرایط بین المللی دگرگون شد.
  ظریف در ادامه خطاب به نمایندگان مجلس تاکید کرد: بپذیریم که مردم بزرگ ایران تنها نمونه خروج از فصل هفتم منشور ملل متحد در تاریخ هفتاد ساله این سازمان را با افتخار با نام خود ثبت کردند.
  وزیر خارجه یادآور شد: در اینجا لازم می دانم از نقش برجسته مجلس شورای اسلامی و به ویژه ریاست مجلس در روند مذاکرات در تصویب برجام و در نظارت بر اجرای برجام که حق مجلس و بزرگ ترین حمایت مجلس از دستگاه دیپلماسی است، تشکر کنم.
  وی ادامه داد: مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی در مقابله با اقدامات آمریکا تصویر مقتدرانه ای از همدلی و هم افزایی قوای سه گانه و تلاش مشترک همه ما برای دفاع از منافع و حقوق مردم در مقابله با بدعهدی ها ایجاد کرد.
  ظریف گفت: دستاوردهای دولت یازدهم در حوزه دیپلماسی منحصر به مذاکرات هسته ای نیست. قفل مناسبات خارجی به صورت متوازن هدفمند و هوشمندانه گشوده شد که حضور نمایندگان عالی 105 کشور و سازمان بین المللی در مراسم تحلیف در همین مجلس نماد مهم و نمود بارزی از این گشایش و اقبال جهانی است.
  وی افزود: حضور 30 هیات از اروپا شامل 10 هیات به ریاست مقام های اول و 20 وزیر و نماینده ویژه، 27 هیات از آسیا با 16 مقام رده اول و 11 وزیر و نماینده ویژه، 26 هیات از آفریقا با 14 مقام رده اول و 12 وزیر و نماینده ویژه ، 9 هیات از قاره آمریکا با 3 مقام رده اول و 6 وزیر و نماینده ویژه در هیچ مراسمی از آغاز انقلاب با شکوه اسلامی تا امروز سابقه نداشته است و مجلس این افتخار را به نام خود ثبت کرده است.
  وزیر پیشنهادی امور خارجه تصریح کرد: اجتناب از تصمیمات و حرکت های شتابزده، خودباوری، اتکا به خرد جمعی، استقبال از نقد سازنده، همفکری نهادینه با نخبگان دانشگاهی، - همانگونه که برادر بزرگوارم آقای دکتر عارف دیروز تاکید کردند و نمایندگان مجلس شورای اسلامی- راستگویی در ارتباط با مسئولان و مردم و تنظیم مطالبات عمومی بر مبنای واقعیات راهنمای جهت گیری اجرایی وزارت خارجه است.
  وزیر خارجه پیشنهادی خاطر نشان کرد: سیاست خارجی به جای تحمیل هزینه در خدمت بهبود شرایط اقتصادی مردم قرار گرفته است و توفیق های فراوانی اعم از عادی شدن فروش نفت با حذف دلالی های پرفساد و بازگشت قانونمند درآمد حاصله، بازشدن مسیر تعاملات بانکی، رفع موانع حمل و نقل دریایی ، هوایی و ریلی کسب شده است و فراموش نکنیم که چهار سال گذشته کجا بودیم.
  وی در ادامه با بیان این که عددی که می گویم مبتنی بر آخرین آمار بانک مرکزی است ، گفت: در دولت یازدهم 11 میلیارد و 800 میلیون دلار سرمایه خارجی وارد کشور شده که برای اهمیت این عدد لازم است آن را با سرمایه گذاری در دوره های و قبل از برداشته شدن تحریم ها مقایسه کرد که در دولت نهم 3.4 میلیارد دلار و در دولت دهم 3.9 میلیارد دلار بوده است.
  ظریف افزود: افزایش گردشگری، عقد قراردادهای متعدد اقتصادی و تجاری و توسعه همکاری در حوزه علم وفناوری از جمله همکاری هسته ای بدست آمده است که اینها دستاوردهای بزرگ این ملت است و ارتباطی به وزارتخارجه ندارد و نباید دستاوردهای ملت قهرمان ایران را کوچک کنیم.
  وزیرخارجه ادامه داد: پیوند با ایرانیان خارج از کشور علیرغم کمبودهای مالی از پیش گسترده تر و عمیق تر شد که جلوه ای از آن را در صف های طولانی هموطنان مقیم خارج کشور برای انتخابات ریاست جمهوری شاهد بودیم که بطلان ادعاهای معاندین نظام را به بهترین وجه ثابت کرد که البته در چهارسال گذشته با موانعی هم از درون و هم از بیرون کشور روبرو بوده ایم.
  ظریف خطاب به ابطحی نماینده ای که در مخالفت با وی صحبت کرد، گفت: آقای ابطحی حتما بنده آخرین نفری خواهم بود که بخواهم در این کشور در حوزه سیاست خارجی تک صدایی ایجاد کنم حتما چنین خواسته ای را ندارم و نخواهم داشت چرا که تعدد گفتمان ها در کشور را عامل قدرت و قوام و تقویت مشروعیت نظام جمهوری اسلامی ایران می دانم.
  وی در ادامه گفت: ملاحظات جناحی، شتابزدگی در تجزیه و تحلیل شرایط پیچیده، عدم انضباط در کلام و گفتارهای مربوط به مناسبات خارجی، اقدامات موازی و ناهماهنگ در حوزه های گوناگون سیاسی و اقتصادی چالش های عمده سیاست خارجی بوده است که باید در دوره جدید نه با قوانین بلکه با همدلی مرتفع شود.
  وزیرخارجه افزود: مناطق پیرامونی ایران و رفتار برخی کنشگران منطقه ای مهمترین چالش خارجی پیش روی سیاست خارجی ما و نه تنها سیاست خارجی ما بلکه منطقه و جهان بوده است.
  ظریف یادآور شد: آنها که نهایت تلاش خود را برای جلوگیری از برجام که انشاء الله به عنوان سند افتخار مقاومت مردم ایران باقی خواهند ماند به کار بستند اکنون تلاش دارند با همدستی صهیونیست ها فضای شیعه هراسی و ایران هراسی را در منطقه تشدید کنند و از تغییراتی که در ایالات متحده پیش آمده است برای تنش و بحران آفرینی بیشتر منطقه ای بهره برداری کنند.
  وی اضافه کرد: گرچه این کشورها و گروه ها مرتکب اشتباه اساسی محاسباتی شدند اما این واقعیت و چالش ها وظیفه سیاست خارجی را که به سامان رساندن این منطقه است، سنگین تر می کند.
  *جمله جمله برجام نشان دهنده بی اعتمادی جدی ما به سیاست های ایالات متحده است
  وزیر پیشنهادی امور خارجه اضافه کرد : تحولاتی که در مدیریت سیاسی ایالات متحده رخ داده و به دنبال آن لفاظی هایی که از جانب دولتمردان این کشور بر ضد ایران انجام می گیرد ناشی از توهم و کج فهمی توامان است.
  وی گفت:وظیفه سنگین وزارت خارجه در دولت دوازدهم با هم افزایی هوشمندانه سایر نهادها و نه با سکوت دیگر نهادها ، تقویت این باور در نخبگان سیاسی ایالات متحده است که ایران ستیزی سکه ای از رونق افتاده است که در بازار جهانی خریدار ندارد.
  به گفته رییس دستگاه دیپلماسی این مهم از طریق مقاومت در برابر زیاده خواهی ها از یک سو و نیز گسترش همه جانبه روابط سیاسی و اقتصادی با دیگر نقاط جهان از سوی دیگر دست یافتنی است و تاکنون نیز توفیقات بسیار خوبی در این حوزه داشته ایم.
  ظریف تصریح کرد:دیپلماسی هوشمندانه و هدفمند باید با نشان دادن عقلانیت و قانونمندی ایران از یک سو و انتخاب های متنوع کشور از سوی دیگر برای تصمیم گیرندگان آمریکا تردیدی باقی نگذارد که تکرار تجربه های شکست خورده قبلی نتیجه ای جز نگرانی افزون تر و انزوای بیشتر برای ایالات متحده نخواهد داشت.
  وی اضافه کرد:برجام حاصل اعتماد به ایالات متحده نیست جمله جمله برجام نشان دهنده بی اعتمادی جدی ما به سیاست های ایالات از نخستین روز تا واپسین لحظات پایان مذاکرات و در مسیر اجرای برجام بوده است.
  این دیپلمات عالی رتبه کشورمان اضافه کرد:اجماع و انسجام داخلی ، طراحی فراگیر و استفاده هم افزا از تمام توان کشور یعنی توان تمام نهادها و جامعه مدنی ضرورت غیر قابل انکار دست یابی به این هدف است.
  ظریف خاطرنشان کرد: باید با اجماع و هماهنگی این واقعیت را برای نخبگان آمریکایی برجسته کنیم که دولت های قبلی آمریکا نیز پس از سالها تجربه تحمیل و تحریم به میز مذاکره آمدند.
  به گفته رییس تیم مذاکره کننده هسته ای اکنون نیز نه تنها آمریکا به عنوان عضو برجام نمی تواند تعهدات را فراموش و با عهد شکنی تفاهم بین المللی را نادیده بگیرد بلکه چنین سیاستی باعث انزوای آمریکا خواهد شد.
  وی ادامه داد: دست ایران برای اقدامات مهم همانگونه که ریاست جمهوری در سخنرانی دیروز مجلس اعلام کردند ، باز است. این اقدامات حتی در قالب برجام نیز دیده شده است و این نشانه بی اعتمادی ما در دوران مذاکره با ایالات متحده است، برای رسیدن به این منظور بهره برداری از دیپلماسی عمومی و روش های نوین اطلاع رسانی برای تبیین دیدگاه های جمهوری اسلامی در ابعاد گفتمانی و معنایی برای ارتقای جایگاه ایران درافکار عمومی ضروری است.
  وزیر خارجه گفت: حمایت همه جانبه از حقوق ایرانیان و کسب حمایت آنها به عنوان مدافعان غیور و توانمند منافع ملی از یکسو و نیز جلب مشارکت ارزشمند آنها برای بازسازی کشور و به ویژه استان های پدری و مادری آنها از مهمترین ظرفیت های قدرت معنایی و مادی جمهوری اسلامی ایران است که با تلاش و کوشش و با حمایت شما و با بودجه ای که در اختیار ما قرار خواهید داد ، در این راستا اقدام خواهیم کرد.
  این مقام ارشد وزارت خارجه افزود: مجلس شورای اسلامی به عنوان نماد مردم سالاری دینی نقش برجسته ای در تقویت قدرت ایران دارد. بهره گیری از دیدگاه های نمایندگان مجلس درکمیسیون های مختلف از یکسو ونقش آفرینی موثر و هوشمندانه نمایندگان در زمینه جهانی از دیپلماسی پارلمانی دو مولفه مهم اقتدار ملی و سیاست خارجی است.
  وی ادامه داد: در صورتی که افتخار تداوم خدمت با رای نمایندگان ملت یزرگ ایران پیدا کنیم با چالش های موجود دو ابر اولویت تقویت روابط با همسایگان و حل و فصل مشکلات منطقه و کمک به دست یابی به اهداف اقتصاد مقاومتی و بهبود وضعیت معیشت مردم را پیگیری خواهم کرد.
  ظریف گفت: حل مشکلات منطقه ای و گسترش و روابط مطلوب با همسایگان، زمینه های بی ثباتی و تنش و درگیری را در حوزه های پیرامونی کاهش داده و بستر مناسبی برای دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی فراهم خواهد کرد.
  وزیرخارجه افزود: همسایگان بهترین و مهمترین شرکای اقتصادی ما هستند و حضور بخش خصوص در کشورهای همسایه با حمایت دولت ابزاری کارآمد در تقویت اعتماد متقابل بهترین ظرفیت برای افزایش تولید و اشتغال داخلی است که با یاری شما بزرگواران، سیاست های اعتماد سازی در منطقه را با جدیت دنبال خواهیم کرد.
  وی گفت: حمایت های لازم برای حضور موثر کارآفرینان داخلی در بازارهای پیرامونی را فراهم خواهیم کرد چرا که گسترش شبکه های همکاری دو جانبه و چند جانبه سیاسی، اقتصادی، امنیتی و فرهنگی در منطقه تا اعتمادسازی با همسایگان برای ایجاد محیط امن و باثبات چه منطقه و چه داخل کشور ضرورت انکار ناپذیر است.
  وی ادامه داد: این ضرورت را هم در برنامه و هم در ساختار وزارت دیده ایم. در این مسیر تلاش برای ایجاد نهادهای منطقه ای بویژه مجمع گفت و گوی منطقه ای در خلیج فارس و ایجاد جبهه واحد منطقه ای در مقابل افراط و تروریسم مهمترین دستور کار سیاست خارجی را شکل می دهد.
  ظریف گفت: همکاری با جهان اسلام برای مقابله با صهیونیسم و حمایت از مقاومت و مردم فلسطین و بازگرداندن موضوع فلسطین به عنوان مهمترین اولویت جهان اسلام رمز اتحاد منطقه ای ما خواهد بود.
  وزیر خارجه در ادامه گفت: در حوزه دیپلماسی اقتصادی راهبرد ملی ما تامین پایدار منافع ملی در محیط ناپایدار منطقه و جهان است و تحقق این امر مهم در وزارت با محور قرار دادن اقتصاد در متن دیپلماسی تبلور می یابد.
  وی یادآور شد: دیپلماسی اقتصاد محور نیازمند هماهنگی قانونی و فرهنگی روابط اقتصاد خارجی در وزارت امور خارجه و جهت دادن منافع فعالان اقتصادی، بنگاه ها و دستگاه های دولتی و غیر دولتی اقتصادی در مسیر تامین منافع ملی است.
  ظریف گفت: وزارت امور خارجه با تقویت جهت گیری راهبردی اقتصادی در ساختار مرکز و سفارتخانه ها و با ایجاد انگیزه و آموزش های لازم برای مدیران، سفرا و کارشناسان، معاونت جدید اقتصادی سفارتخانه ها را در جهت تقویت اقتصاد مقاومتی به کار خواهد گرفت.
  این مقام ارشد دستگاه دیپلماسی افزود: در این مسیر حمایت از ورود به بازارهای جهانی و منطقه ای برای صادرات کالا و خدمات فنی و مهندسی، تسهیل تامین مالی و جذب سرمایه، فناوری و گردشگر و ارتقای جایگاه جهانی در اقتصاد دانش بنیان در اولویت کاری ما خواهد بود.
  وزیرخارجه پیشنهادی ادامه داد: ایجاد زمینه لازم برای حضور موثر اقتصاد کشور به ویژه بخش خصوصی در زنجیره ارزش جهانی و تعمیق و توسعه روابط اقتصادی با همسایگان، قدرتهای نوظهور و تسهیل توافق با کشورهای اروپایی برای مشارکت در طرح های بزرگ اقتصادی و توجه به ظرفیتهای بازارهای جدیدی برای اطمینان از دستیابی به اهداف بسیار مهم است.
  وی خاطرنشان کرد: برای پیگیری این دو ابراولویت یعنی چابک سازی تشکیلات و اصلاح ساختار با هدف برجسته تر کردن همکاری منطقه ای و اقتصاد مقاومتی آخرین مراحل خود را امروز طی می کند که بین ما و سازمان امور اداری و استخدامی کشور امضا خواهد شد.
  ظریف در پایان گفت: افزایش انگیزه کاهش فاصله میان کارشناسان و مدیران عالی و استقرار نظام شایسته سالاری در جذب و استفاده از سرمایه های انسانی همراه با توجه ویژه به زنان، جوانان و قومیت ها در رده های مدیریتی در داخل و نمایندگی های وزارت امور خارجه از مبانی تغییرات ساختاری ما خواهد بود.
  وزیر امور خارجه دولت یازدهم اظهار کرد: در صورتی که دوباره از رای ارزشمند شما برخوردار شوم با توکل به خدا قادر متعال و توسل به معصومین (ع) و تمسک به عنایات ولی عصر (عج ) و پیروی از رهنمودهای رهبر معظم انقلاب با اعتقاد به مردم هوشیار و دلاور ایران از هیچ کوششی فروگذار نخواهم کرد.

   


  •   کد خبر : 5830
  • تعداد دفعات بازدید : 147 
  • نویسنده : 3
  • تعداد کلمات : 121 کلمه  
  نظرات کاربران
 • تازه ترین اخبار
  هفت آیه شفابخش قرآن جهت شفای بیماری ها
  شکایت شورای امنیت ملی از علی مطهری در مجلس چه بود؟
  بخشدار جلگه رخ شهرستان تربت حیدریه منصوب شد
  اعلام آمادگی جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی برای باز سازی مناطق زلزله زده غرب کشور
  آیت الله مجتهدی : به یهودِ امت من سلام نکنید
  معنای پاداش دنیویِ ایستادگی و استقامت است +تصاور
  انتقاد به کیفیت پایین مسکن مهر سر پل ذهاب بود نه به مسکن مهر کل کشور/کمک‌های مردمی را تقدیس می کنیم
  پایان سیطره این شجره خبیثه ملعونه را اعلام می کنم
  محل های دریافت و جذب کمک های مردمی از سوی فعالان دانشجویی مشهد
  جواد آرین منش: ادامه کار استاندار به مصلحت نزدیکتر است
  امام خامنه ای از مناطق زلزله زده کرمانشاه بازدید کردند +تصاویر
  موقوفه مهدي خان غزنوي، قديمي ترين موقوفه استان خراسان بزرگ
  حراج انگشتر رهبرانقلاب برای کمک به زلزله‌زدگان
  تصاویر احمدی نژاد در بست نشینی حواریون عبدالعظیم حسنی(ع)
  اعلام آمادگی اصناف و هیات های مردمی مشهدی برای کمک به هموطنان زلزله زده کرمانشاه
  تصویر بست نشینی حمید بقایی، علی اکبر جوانفکربا زنبیل
  نگاهی به بست نشینی درایران
  ابراز همدری دانشگاه‌های مشهد با زلزله زدگان غرب کشور
  تصاویر زلزله 7.3 ریشتری 21 آبان به روستاهای استان کرمانشاه
  تخریب 100 درصدی 16 هزار واحد مسکونی/برآورد خسارت 2600 میلیارد تومانی زلزله
  امداد رسانی به زلزله زدگان کرمانشاه از سوی بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد
  یاری رسانی دانشجویان به روستاهای زلزله زده سرپل ذهاب و قصر شیرین
  پیام تسلیت استاندار خراسان رضوی به مناسبت وقوع زلزله در استان کرمانشاه
  تصاویر تکان دهنده از زلزله در کرمانشاه، قصرشیرین، سرپل ذهاب
  امیر شهلا : پايگاه هاي كم تعداد اهداء خون در شهر مشهدمقدس، جوابگوي سيل گسترده شهروندان نیست
  نیک کردار :تاکنون 1700 نفر از زیرآوارها بیرون کشیده شده اند
  اسامی مصدومین زلزله بستری در بیمارستان قصرشیرین
  ۳ روز عزای عمومی در کرمانشاه اعلام شد/ 95 بار کرمانشاه لرزید /برق سرپل ذهاب قطع است/بیش از 200 نفر کشته
  رییس جمهوری دستورات لازم برای امدادرسانی به مردم مناطق زلزله زده غرب کشور صادر کرد
  رهبر انقلاب: همه دستگاه‌ها با سرعت و همه توان به یاری آسیب‌دیدگان بشتابند
  نحوه پرداخت وجوه سپرده‌ گذاران فرشتگان چگونه است؟
  دکتر دلاور : از ابقای استاندار خراسان رضوی حمایت کنیم
  بیانات امام خامنه ی در جمع هیئت‌های دانشجویی در روز اربعین حسینی + تصاویر
  پروژه راه آهن قزوین - رشت در آغاز سال ۹۷ افتتاح می شود
  می خواهیم نفس بکشیم !
  دکترنوبخت: با اقدامات خلاف منافع ملی رسانه‌ها برخورد می شود /هیچ چیز برای ما مهمتر از منافع ملی نیست.
  بازي رسانه اي بر سر تعيين تكليف استاندار خراسان رضوي
  عارف:یکی از مهمترین چالش­‌های اجتماعی و اقتصادی ما در کشور اشتغال دانش‌­آموختگان است
  روز 13 آبان تاریخ 3 واقعه بزرگ در ایران
  رفت و آمد و معاشرت علمای اعلام با ظالمین و سلاطین جور چه حکمی دارد؟
  کوتاه‌آمدن امریکا را گستاخ می‌کند
  16 آذر ماه آخرین مهلت ثبت نام بیست و سومین مسابقات سراسری قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی مشهد
  صبحانه های خوشمزه و مقوی برای کودکان بد غذا
  دوستی : «گشایشی از سوی شورای امنیت ملی درخصوص بحث حصر در حال وقوع است.»
  ضرورت پیوند اولیاء و مربیان
  رهبر معظم انقلاب حسین فدائی را به‌عنوان مسئول دفتر بازرسی رهبری منصوب کردند+حکم
  سید سلمان سامانی : محسن مهر علیزاده به عنوان استاندار اصفهان تعیین شد
  لزوم اتصال دانشگاه­ها به بخش تولید، کار و بازار
  دکتر زهرا اربابي به سمت معاون توسعه منابع انساني و هماهنگي استان­ها سازمان برنامه و بودجه كشورشد
  دکتر محمدباقرنوبخت از مترو مشهد بازدید کرد/تصاویر