• پر بازدیدترین اخبار
  مجریان قدیمی رادیو و تلوزیون قبل و بعد از انقلاب 1394/08/08
  تصاویری از تشیع جنازه فوزیه ی مصری اولین ملکه محمد رضا پهلوی +تصاویری از زندگی فوزیه و شوهر دومش 1394/10/18
  راز کاهش 40کیلویی وزن شهره لرستانی 1394/09/28
  دختر دبیرستانی که پس از تنبیه مدیر مدرسه درگذشت 1394/09/29
  مدیر دولتی راه پدیده، مدیران پدیده درراه زندان 1394/09/17
  یادداشت ها
  ″حقوق شهروندی″ چیست؟ 1396/11/07
  آیا شما وحشت نمی کنید و بر خود نمی لرزید؟... 1396/09/24
  حماسه ی انتخابات پیروزی همه ملت ایران بود 1396/03/02
  ... دانه باشيم نه سيب 1396/03/02
  مردم در انتخابات ″جوان شدن انقلاب″ را متجلی ساختند 1396/03/01
  گفتگو ها
  موقوفه ای : مسئله آرمان خواهی دانشجویان مورد بازخوانی قرار بگیرد/جشن های 2500 ساله شاهنشاهی براقتصاد مردم فشار وارد کرد 1396/11/14
  تو می مانی و دیوارهای فرو ریخته پر از خاطره..../ما، کار بزرگ و زیادی در پیش داریم... 1396/09/03
  اولين گزارش صریح آقاي شهردار به مردم مشهد 1396/07/12
  سید مرتضی بختیاری :آستان قدس برنامه‌ریزی جدی برای رفع محرومیت و ایجاد اشتغال دارد 1396/07/12
  ما اصول گرایان باید تاوان برخی از مشکلات دولت نهم و دهم را بدهیم 1395/09/25
  اخبار تصویری
  امام خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در مرقد بنیانگذار انقلاب اسلامی حضور یافتند /تصویر
  گزارش رادیو چین در عملیات نیروهای امدادی برای نجات نفتکش ایران
  حجة‌الاسلام والمسلمین حاج‌علی‌اکبری رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه شد
  کهن‌ترین معدن فیروزه جهان+عکس
  امام خامنه ای از مناطق زلزله زده کرمانشاه بازدید کردند +تصاویر
  موقوفه مهدي خان غزنوي، قديمي ترين موقوفه استان خراسان بزرگ
  تصاویر زلزله 7.3 ریشتری 21 آبان به روستاهای استان کرمانشاه
  ۳ روز عزای عمومی در کرمانشاه اعلام شد/ 95 بار کرمانشاه لرزید /برق سرپل ذهاب قطع است/بیش از 200 نفر کشته
 • مدیر دولتی راه پدیده، مدیران پدیده درراه زندان/ قسمت دوم
  رئیس انجمن اسلامی مهندسین خراسان :من به عنوان فردی اجرایی و مدیریتی که چندین پروژه را از ابتدا تا انتها انجام داده ام و به عنوان کارشناس و نماینده مردم به مسئولان اجرایی تذکر می دهم و می گویم که نظرم را داده ام اما شما بنا ندارید به حرف ما توجه کنید. امیدوارم این صحبت های ماموثرواقع شود البته اگر رسانه ها دوست داشته باشند منتشر کنند.
  • تاریخ انتشار : 1394/09/17

  سید "هاشم بنی هاشمی" هفته گذشته با اشاره به مشکلات شرکت پدیده گفت: شرکت پدیده که در حاشیه مشهد آغاز به کار کرد و تعداد زیادی از مردم جامعه نیز سهام آن را خریدند دیدیم که با آن چگونه برخورد شد .وی با اشاره به این که امروزه استان با مشکلات اقتصادی و اجتماعی درگیر است تصریح کرد:این مشکلات به مدیران استان برمی گردد که برخی فکر می کننددر این خصوص باید مسائل را فرافکنی کنند .بنی هاشمی افزود: هر چند تلاش می شود مشکلات پدیده و مشکلات اقتصادی استان حل شود اما باید تلاش بیشتری در این مسیرانجام داد تا مشکلات سایرموسسات و شرکت پدیده مانند میزان حل شود.

   

  وی اضافه کرد: برای رفع مشکل پدیده راهکارهایی وجود دارد و قوه مقننه نیز در این زمینه حرف هایی دارد.وی گفت: هر چند قوه قضاییه درچارچوب سازوکار خود عمل می کند ولی راه حل مشکل پدیده قضایی نیست و باید مدیریت استان این مسئله را جمع کند که تا کنون نکرده است و با توجه به اطلاعاتی که درباره پدیده داریم مسئله پدیده باید بیشتر از این کش پیدا نکند .وی با بیان این که مشکلات پدیده حواشی خاص خود را دارداظهارکرد: باید بدانیم این روش برخورد با مسائل چقدر به سرمایه گذاری در استان لطمه زده است.

   

  وی گفت: برخی فکر می کنند ما مدافع پدیده هستیم در حالی که اعتقاد داریم باید به تخلفات پدیده رسیدگی و مشکلات آن حل و فصل شود اما نبایدبه گونه ای باشد که در این میان ١٢٠ هزار خانواده ای که درگیر مشکلات پدیده هستند متضرر شوند.وی با اشاره به عملکرد مدیریت استان در این خصوص گفت: چرا بد مدیریت می کنید به همین دلیل من نامه استیضاح وزیر کشور را امضا کرده ام اما به دلیل در پیش بودن مسائل انتخاباتی در مجلس این استیضاح هنوز مطرح نشده است.

   

  نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی افزود: راهکارهایی برای حل شدن مشکل پدیده مطرح شده ولی چرا به آن ها عمل نشده است؟وی تصریح کرد: من مخالف تخلف هستم ولی باید به آقای استاندار که آن جا نشسته اند و فعالیت هایی را انجام می دهند که بیشترنظارتی است بگوییم شما مدیر اجرایی هستید و باید تا انتها کار را پیش ببریدو بدانید کارهای اقتصادی در استان متوقف شده ولی نمی دانیم چرا شما پاسخ گو نیستید.

   

  رئیس انجمن اسلامی مهندسین خراسان بااشاره به این که در باره مشکلات پدیده آخرین نظراتمان را داده ایم اظهار کرد: مشکلات پدیده راه حل دارد و مشکلی هم ندارد ودرکنار این که سهامداران به حق و حقوق خودشان می رسند پروژه هم فعال می شود اما آقایان آن را نگه داشته اند که این به مصلحت جامعه نیست .

   

  وی گفت: من به عنوان فردی اجرایی و مدیریتی که چندین پروژه را از ابتدا تا انتها انجام داده ام و به عنوان کارشناس و نماینده مردم به مسئولان اجرایی تذکر می دهم و می گویم که نظرم را داده ام اما شما بنا ندارید به حرف ما توجه کنید. امیدوارم این صحبت های ماموثرواقع شود البته اگر رسانه ها دوست داشته باشند منتشر کنند.

   

  ***تخلفات و نقش مسوولان اجرایی استان

   

  اینکه مقامهای اجرایی استان برای حل مشکل پدیده چه کردند سوالی است که درذهن همه مالباختگان این شرکت وجود دارد و هرگز نیست کسی نیامده ومساله را برای انها به طور واضح ومشروح بازنکرده است .واقعیت این است که پدیده مانند استخوان درگلو است ومقامهای اجرایی نیز بخاطر پول وسهام مالباختگان ناچار از تحمل مدیران این شرکت شده اند درحالیکه شاید اگر همان روزهای اول یک مدیر مقیم برای این شرکت تعیین میکردند بسیاری از مشکلات امروز وجود نداشت وتاکنون پول سهام مردم پرداخت شده بود.

   

  بهرحال انچه درباره این شرکت وسرنوشت ان رخ داده درجلسات محرمانه ای بوده که کسی بخود زحمت نداده تاحداقل بخشی را که ممکن است به مردم منتقل نماید , انچه مشخص است کار حتی به شورای عالی امنیت ملی رسیده وانها نیز مساله را به وزیرکشور وسپس استاندار محول کرده اند تابر مصوبات درباره ااین شرکت نظارت کرده ودرصورت عدم اجرا ازسوی مدیران تصمیم گیری نماید اما اینکه استاندار خراسان رضوی چرا تا کنون با تسامح وتساهل با این مدیران برخورد کرده جای سوال دارد.

   

  دراین حال مدیرکل امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: پدیده روند کامل خود را در ارتباط با مصوبات ستاد تدبیر طی نکرده است اما مردم نگرانی در این مورد نداشته باشند، زیرا ما به جد پیگیر هستیم تا هرچه سریع‌تر مشکلات سهامداران برطرف شود.

   

  علی رسولیان درباره اینکه سهامداران شرکت پدیده هم‌اکنون در وضعیت مبهمی به سر می‌برند، اظهار کرد: ستاد تدبیر مستقر در استانداری خراسان رضوی مصوباتی را درباره این پرونده مورد بررسی قرار می‌دهد.

   

  رسولیان ادامه داد: اقداماتی که باید توسط دستگاه‌های دولتی برای حل موضوع پدیده انجام می‌شده، تقریباً به اتمام رسیده و فقط باید تفاهمات این موضوع به سرانجام برسد.

   

  مدیرکل امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی در پاسخ به سئوالی مبنی بر اینکه آیا پدیده مصوبات ستاد تدبیر را اجرایی نکرده است، ادامه داد: پدیده روند کامل خود را در این ارتباط طی نکرده است اما مردم نگرانی از بابت این موضوع نداشته باشند، چون ما به جد پیگیر هستیم تا هرچه سریع‌تر مشکلات سهامداران برطرف شود.

   

  این درحالی است که استاندار خراسان رضوی با اشاره به تخلفات شرکت پدیده شاندیز در اجرای پروژه در شاندیز گفت: به هیچ گونه نمی‌توان از کنار این تخلفات گذشت.

   

  علیرضا رشیدیان افزود: پدیده مجموعه‌ای است که از تملک زمین تا تغییر کاربری، دریافت موافقت اصولی، دریافت پروانه ساخت و ساز و تا حتی یک برگ و یک شیت نقشه که به تأیید دستگاه‌های مربوط رسیده باشد، نقص داشت.

   

  استاندار خراسان رضوی تصریح کرد: حتی جوازی که گرفته، اگر شما ببینید، شاید بخندید و بگویید این که جواز نیست!

   

  وی افزود: احداث 380 هزار مترمربع در سه طبقه آن هم بدون هیچ نقشه محاسباتی که بعد این رقم تبدیل به بیش از یک میلیون و 100 هزار متر مربع بنا شود، تخلفاتی است که هیچ گونه نمی‌توان از کنار آن عبور کرد.

   

  وی گفت: با وجود همه این تخلفات، باز با توسل به دوستان فرهیخته دانشمند در استان، دوستان نشستند، فکر کردند و با توجه به شرایط موجود، درگیر شدن مردم و نیز منافع مردم، توانستند یک چارچوب قانونی منطبق با حداکثر انعطافی که می‌شد داشته باشد، ایجاد کردند تا پدیده بتواند کار خود را انجام دهد و با تغییراتی کار به سرانجام برسد و امیدواریم که این موضوع به سرانجام برسد.

   

  درهمین حال  وزیر کشور در نشستی خبری درباره مشکلات شرکت سرمایه گذاری «پدیده شاندیز» با اشاره به این که وزارت کشور برای این موضوع کم نگذاشته است٬ افزود: کميته ای در خراسان رضوی به ریاست استاندار موضوع را مدیریت می کند و در حال حاضر تقریبا هيچ مشکلی در این زمينه نداریم.

   

  رحمانی فضلی تأکيد کرد: مردم مطمئن باشند که به حقشان خواهند رسيد.

   

  رحمانی فضلی تصریح کرد: وزارت کشور به این مسائل ورود نمی کند اما چون موضوع اجتماعی شده بود٬ مسئوليت پرونده به وزارت کشور واگذار شد. در ساخت و ساز این پروژه تخلفاتی شده بود که باید رسيدگی و تصميم گيری می شد و برخی تخلفات به گونه ای بود که هزینه های بالایی داشت.

   

  وزیر کشور یادآور شد: جلسات متعددی داشتيم و نهایتا دستورالعملی را تهيه کردیم که در آن موضوع اول این بود که حقوق مردم باید صيانت شود و ساخت و ساز های آماده به عنوان سهام به مردم واگذار و متولی پدیده در محاکم با حضور مدعيان حاضر شود و رفع تخلف کند.

   

  و درنهایت نیز نه وزیرکشور ونه استاندار ونه حتی مدیرکل اقتصادی استانداری خراسان رضوی عنوان نکردند که مشکل کار کجاست که مدیران پدیده همچنان با زندگی مردم بازی میکنند هر روز با وعده ای انها را حواله به اینده میدهند.

   

  ****آخرین مهلت به مدیران پدیده

   

  مقامهای قضایی بعنوان کسانی که برای اولین بار تخلفات پدیده را رویت کرده و درشرایطی که سخن گفتن از پدیده هم هزینه داشته با شجاعت درمقابل مدیران پدیده ایستادندو اجازه ندادند تا تحریکها ونفوذها راه انها را کج کند ؛ اکنون نیز پای کار هستند اما انگار پای کار بودن انها نیز سبب نشده تا مدیران پدیده بخود بیایند ؛ شاید همین حاشیه امنیتی که مقامهای اجرایی برای انها ساخته اند تا پول مردم نقد شود سبب شده تا جری تر شده وبه مهلت های مسوولان قضایی نیز بی توجه باشند چرا که اگر اینگونه بود مهلت انها به پایان رسیده و اکنون بجای تکیه زدن برصندلی های گرم وآرمیدن دربستر های نرم باید پشت میله های زندان آب خنک نوش جان میکردند.

   

  اواخر ماه قبل بود که خبر رسید اخطار نهایی برای مدیران پدیده صادرشده است رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی آخرین اخطار را به شرکت پدیده شاندیزابلاغ کرد.

   

  حجت الاسلام و المسلمین مظفری درباره آخرین وضع رسیدگی به پرونده پدیده شاندیز گفت: با توجه به وعده های مکرری که مدیران پدیده شاندیز داده اند و با وجود فرصت های مختلف، این وعده ها هنوز عملی نشده است لذا دادستانی اخطار نهایی را برای اقدام جدی به «پدیده» داده است که اگر در فرصت نهایی حق و حقوق مردم را پرداخت کرد که چه بهتر اما اگر پرداخت نکرد، برخورد قضایی جدی با مدیران پدیده انجام می شود.

   

  وی با بیان این که مردم مراجعات بسیار زیادی داشته اند و حوصله مردم در این موضوع به سر رسیده است، گفت: بیشتر از این نمی توانیم در مقابل خواسته های مردم صبر کنیم.

   

  وی تصریح کرد: اگر مدیران پدیده نخواهند همکاری لازم را داشته باشند و به اخطار قانونی ستاد و دادستانی ترتیب اثر ندهند و برای الزام به ایفای تعهد اقدام جدی انجام ندهند، با آن ها برخورد قانونی خواهد شد.

   

  حجت الاسلام والمسلمین مظفری گفت: مردم تاکنون از طریق حضوری، مکاتبه و تلفن به مسئولان و دستگاه های مختلف خواسته های خود را مطرح کرده اند تا هم با متخلفان برخورد جدی انجام شود و هم این که حق و حقوق شان پرداخت شود.

   

  درهمین حال وچند روز بعد از اخطار قانونی ؛ دادستان مرکز استان خراسان رضوی با تأکید بر این که مدیران پدیده تاکنون از مهلت های قانونی ستاد تدبیر برای رفع مشکلات این پروژه استفاده نکرده اند و هیچ گونه اقدام موثری را در این باره انجام نداده اند، از ممنوع الخروج بودن تعدادی از دست اندر کاران اصلی شرکت پدیده خبر داد و گفت: با وجود اخطار نهایی رئیس کل دادگستری استان خراسان رضوی به مدیران این شرکت برای استفاده از فرصت طلایی که توسط مسئولان ذی ربط در اختیار آنان قرار گرفته است، اما طبق گزارش های موجود، هنوز مدیران این شرکت حتی برای گرفتن مجوزهای قانونی برای ادامه فعالیت پروژه نیز بی تفاوت بوده اند.

   

  وی همچنین از تعیین قیمت 12 هزار و 70 تومان برای هر سهمی که افراد به شرکت پدیده فروخته اند و در قبال آن حواله (رسید) دریافت کرده‌اندخبر داد.«قاضی غلامعلی صادقی» ضمن بیان این مطلب افزود: استفاده نکردن از فرصت و مهلت های قانونی و پیگیری نکردن موضوع دریافت مجوزها و یا فروش بخشی از اموال برای پاسخگویی به سهامدارانی که اصرار به فروش سهام خود دارند، در واقع به ضرر سهامداران است و نباید این مهلت قانونی، با فرصت سوزی توسط مدیران پدیده از بین برود و مردم همچنان سرگردان بمانند.

   

  مقام ارشد قضایی مشهد اضافه کرد: طبق نظر مسئولان قضایی، عمل به مصوبات ستاد تدبیر که پس از برگزاری چندین جلسه کارشناسی در استان و کشور به مدیران این شرکت ابلاغ شد، تنها راه حل مشکلات پدیده است و دیگر شرایطی بهتر از این ایجاد نخواهد شد به همین منظور نیز رئیس کل دادگستری خراسان رضوی اخطار نهایی را برای استفاده از فرصت های ایجاد شده به مدیران این شرکت داده است اما در عین حال و با وجود اعلام آمادگی ادارات و سازمان های مربوطه برای حل مشکلات پدیده، هیچ گونه پیگیری جدی در این رابطه صورت نگرفته است و آنان همچنان به فرصت سوزی های خود ادامه می دهند.

   

  وی در پاسخ به این سوال که اگر مدیران پدیده اقدامی در این باره انجام ندهند، آیا دستگاه قضایی با آنان برخورد خواهد کرد یا نه؟ گفت: موضوع رسیدگی قضایی به تخلفات برخی مدیران در پرونده پدیده با ادامه فعالیت این پروژه کاملاً متفاوت است چرا که رسیدگی قضایی به تخلفات و یا اتهام وارده تنها در حیطه اختیارات دستگاه قضایی است و به یقین دستگاه قضایی با اقتدار اتهام به همه موارد اتهامی رسیدگی خواهد کرد و این پرونده نیز در شعبه ویژه دادسرا مطرح است اما در ماجرای ادامه فعالیت این پروژه، دستگاه قضایی نیز در کنار دیگر مسئولان اجرایی و امنیتی قرار می گیرد و دادستان به عنوان مدعی العموم باید از حق و حقوق مردم و سهامداران دفاع کند به همین خاطر هم در همه مواردی که مشکل قضایی برای ادامه فعالیت پروژه های پدیده وجود داشت، دستگاه قضایی با نظر ارفاقی وارد این موضوع شده است که حقی از سهامداران، کارگران و یا کارکنان این مجموعه تضییع نشود.

   

  «قاضی غلامعلی صادقی» با اشاره به مجوز تغییر کاربری 40 هکتار از اراضی کشاورزی در این پروژه خاطرنشان کرد: وقتی یک متر زمین کشاورزی به تجاری یا اداری تغییر کاربری پیدا می کند به یقین ارزش ریالی آن چندین برابر می شود در حالی که تنها برای ادامه فعالیت پروژه و تضییع نشدن حق و حقوقات سهامداران این گونه مجوزها به مدیران این شرکت داده شده است.

   

  دادستان عمومی و انقلاب مشهد همچنین در پاسخ به سوالی درباره اقدامات قضایی برای جلوگیری از تضییع حق سهامداران و یا کارکنان پدیده نیز گفت: در اولین مرحله از اقدامات قانونی، برخی مدیران و دست اندرکاران اصلی این شرکت ممنوع الخروج شدند و خرید و فروش اموال نیز به جز مواردی که در مصوبات ستاد تدبیر برای پرداخت وجوه سهامداران اعلام شده است، ممنوع است.

   

  این مقام مسئول در دستگاه قضایی همچنین با اشاره به نگرانی برخی سهامداران که ممکن است ارزش ریالی سهام آنان سقوط کند و بدین ترتیب ضرر و زیانی را تحمل کنند، تصریح کرد: طبق توافقی که مدیران پدیده آن را پذیرفته اند مقرر شده است که ارزش هر سهمی که افراد به شرکت پدیده فروخته اند و در قبال آن حواله (رسید) دریافت کرده‌اند 12 هزار و 70 تومان تعیین و به کسانی که این حواله (رسید) را در دست دارند پرداخت شود. ضمن این که مدیران این شرکت متعهد شده اند تا در ازای تأخیر در پرداخت وجوه سهام نیز 30 درصد ارزش سهام را به عنوان جبران خسارت به آنان بپردازند. بنابراین مردم و سهامداران بدانند دستگاه قضایی و مدعی العموم از هیچ تلاشی برای جلوگیری از تضییع حقوق آنان فروگذار نخواهد کرد و از همه توان قانونی خود برای احقاق حق مردم استفاده می کند.

   

  قاضی غلامعلی صادقی همچنین در پاسخ به این سوال که برخی افراد معتقدند ادامه فعالیت پروژه های پدیده فقط توسط مدیران کنونی امکان پذیر است آیا این موضوع در جلسات کارشناسی و تخصصی مورد توجه قرار گرفته است؟ نیز گفت: البته در این باره دیدگاه ها و نظرات متفاوتی وجود دارد و همه این موارد در جلسات کارشناسی مورد بررسی قرار می گیرد و در عین حال نظرات برخی مدیران و یا مسئولان نیز متفاوت است و برخی با این نظر هم عقیده هستند اما نکته اصلی در این است که برخی مدیران این شرکت به طور غیرقانونی اقداماتی را انجام داده اند و اتهامات و تخلفاتی متوجه آنان است که ادامه این روند نه تنها به ضرر سهامداران است بلکه به اقتصاد کشور نیز ضربه می زند و از سوی دیگر نیز این مدیران تاکنون نتوانسته اند و یا نخواسته اند از فرصت های قانونی که در اختیار آنان قرار داده شد استفاده کنند و به سمت راهکارهای غیرقانونی، غیراخلاقی و نامتعارف رفته اند. بنابراین باید افرادی مدبر، قانونمند و توانمند در مدیریت این گونه پروژه ها نقش داشته باشند.

   

   قاضی صادقی خاطرنشان کرد: دیدگاه دیگری نیز که برخی مطرح می کنند آن است که ادامه فعالیت این پروژه به سرمایه گذارانی سپرده شود که در مدت اندکی بتوانند پاسخگوی سهامداران و مشکلات موجود باشند و با توان مدیریتی و سرمایه خود ادامه فعالیت پروژه را تضمین کنند اما وقتی فردی چند هزار میلیارد تومان در پروژه ای سرمایه گذاری می کند این توقع به حق را نیز دارد که باید در مدیریت اصلی پروژه نقش مهمی داشته باشد.

   

   وی گفت: دیدگاه دیگر نیز حاکی از آن است که برخی از مدیران پدیده توان مدیریتی دارند و با توجه به آشنایی کامل آنان با این مجموعه می توانند در کنار برخی سرمایه گذاران دیگر به روند رو به رشد فعالیت های اقتصادی این پروژه کمک کنند. دادستان مرکز خراسان رضوی تصریح کرد: با این وجود همچنان دیدگاه ها و نظرات دیگری نیز از سوی مدیران، مسئولان اجرایی، کارشناسان و اقتصاددانان مطرح می شود که همه این ها قابل بررسی و تجزیه و تحلیل است و دستگاه قضایی نیز از بهترین نظری که به تصویب مسئولان استانی و کشوری برسد همچنان حمایت می کند در صورتی که این گونه نظرات موجب تضییع حق سهامداران و یا کارکنان این شرکت نشود. «قاضی غلامعلی صادقی» در پایان افزود: با وجود توصیه ها و هشدارهای مکرر مسئولان قضایی و به ویژه ریاست کل دادگستری استان خراسان رضوی، امیدواریم که مدیران این شرکت از اندک مهلت باقی مانده به تعهدات قانونی خود عمل کنند و بیشتر از این موجب بروز مشکلات برای مردم و سهامداران نشوند.

   

  ***سخن آخر اینکه

   

  سخن اخر را شاید اول بیان شد و انهم چیزی نیست جز اینکه مدیران پدیده توانایی مدیریت این پروژه را ندارند ؛ تنها هنر انها استفاده از جهل مردم  وتبلیغات فراوان بود و اکنون که این فرصت ها مهیا نیست دیگر کاری از دستشان برنمیاید و اینکه مقامهای مسوول که به واقع دلسوز برای مالباختگان پدیده هستند برای انها فرصت و مهلت قایل شوند نیز جز وقت کشی نخواهد بود .

   

  مدیران پدیده همچنان براین باورند که درشرایطی باید پول مردم پرداخت شود که سهام انها نیز تضمین شود و به هیچ راهی جز این اعتقاد ندارند ؛ اما به نظر میرسد منطقی ترین راهکار برای جلوگیری از تضییع حق وحقوق مالباختگان این شرکت تعیین یک یا چند مدیر مقیم باشد که کار به پایان رساندن پروژه های نیمه تمام را پیگیری کرده وبا فروش املاک حاضر نسبت به پرداخت پول حواله داران وسهامداران اقدام کنند .

   

  منبع : قدس انلاین 


  •   کد خبر : 2505
  • تعداد دفعات بازدید : 1343 
  • نویسنده : 2
  • تعداد کلمات : 336 کلمه  
  نظرات کاربران
 • تازه ترین اخبار
  عکس دکترحسن روحانی، 23 سال پیش در هند
  سرنشینان هواپیمای تهران- یاسوج جان باختند+ اسامی
  پزشک فعال مناطق صعب العبور تفتان و مناطق مرزی + تصاویر
  مراسم جشن یکسالگی ″بارثاوا ″ماهنامه فرهنگ و هنر مشهدبرگزار شد
  تصاویر چهار فصل؛ بهشتی به نام خرو خراسان
  بررسی شرایط مواصلاتی به خصوص جاده ابریشم
  شهر در خدمت کارآفرینی /یاد داشت
  نقشه مرد هزار چهره کلاه گیس دار در مشهد + عکس
  هر صنف و هر بنگاهی فردی را مشغول کار کند، از پرداخت حق بیمه تا پایان سال ۹۷ معاف است
  جشن يكسالگي ماهنامه بارثاوا ٥ شنبه ٢٦ بهمن ماه برگزار مي شود
  پاکدل: ملک آباد مستعد سرمایه گذاری گردشگری است
  برنامه های فرهنگی بخش کوچکی از فعالیت های شهرداری است
  دکترنوبخت:پاسخگویی به همه مسائل از نقاط قوت قانون اساسی است
  افتتاح گلخانه بزرگ آلوورادرروستای چاهشک توسط سردارنظری فرمانده محترم سپاه امام رضا(ع) +تصاویر
  رییس جمهور: سال آینده سال نشاط است/ برخی را از قطار انقلاب پیاده کردیم که می‌توانستیم پیاده نکنیم
  بیانیه جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی مشهد برای شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن
  جامعه مدنی و رفع تقابل منافع اقشار گوناگون
  برخورد با کارگزاران حکومتی‌ای که در آنها ظلم و فساد است، باید جدی باشد
  دکتر نوبخت : دشمنان قسم خورده بدانند که امروز انقلاب اسلامی در اوج اقتدار و قدرت قرار دارد
  بازدید از بزرگ ترین چاپخانه قرآن کریم در شرق کشور
  بیمه «خویش فرما» و «بیمه اجباری» چیست؟
  معاون رئیس جمهور امریکا Michael Richard ″Mike″ Pence″معشوقه ی صهیونیسم
  دولت ارزش افزوده و مالیاتهای سنگین از مردم بردارد / روابط توریستی برقرار شود
  باید بگویم که یک گوسفند نبوده بلکه 200 گوسفند از 26 خانواده همراه با وسایل ارزشمند منزل بوده است
  محبیان :نباید تریبون‌ها را به کسانی داد که شعور مردم را دست کم می‌گیرند
  نشست خبری مظفری رییس کل دادگستری خراسان رضوی برگزار شد/ تصاویر
  حجاب در دیانت یهود و مسیحی
  ووشوي رده هاي سني کشور؛ اصفهان اول وخراسان رضوی بر سکوي نایب قهرماني تکيه زد / اسامي سانداکاران برتر
  موقوفه ای : مسئله آرمان خواهی دانشجویان مورد بازخوانی قرار بگیرد/جشن های 2500 ساله شاهنشاهی براقتصاد مردم فشار وارد کرد
  امروز رجوع نظام به آرا و نظرات مردم و مشارکت سیاسی مردم در متن انقلاب یک دستاورد مهم و بزرگ است
  دکتر روحانی :«برای من مایه افتخار است که در جمع صمیمی شما حضور یافتم » +عکس
  ولایتی: ایران قلب تحولات جهان است.
  فردی که در پلکان هواپیمای ایرفرانس در فرودگاه مهرآباد دست امام را گرفت که بود؟ + تصویر
  لزوم موقوفات برای حمایت از رسانه های متعهد و مردمی
  دکتر روحانی: بازگشت به عقب از محالات است ؛ هیچ کس از نور به ظلمت گذشته برنمی‌گردد
  بازگشت امام خميني به میهن و آغاز دهه فجر
  رشیدیان :بیشترین تعداد پروژه های افتتاحی مربوط به دهیاری های استان است +تصاویر
  حکایت مردی که یک ثانیه هم نخوابیده است + تصویر
  امام خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی در مرقد بنیانگذار انقلاب اسلامی حضور یافتند /تصویر
  خاطرات شیخ صادق خلخالی از روزهای اعدام تا عزلت‌نشینی
  توسعه همه جانبه گلبهار؛ تنها راه نجات مشهد است
  دست‌فروش‌ها جای کسی را تنگ نکرده‌اند!
  تصویراکبر پونز در کنار فائقه آتشین
  آیا گلبهار با جمعیت 100هزار نفری شهرستان می شود؟+تصاویر
  قربانی :در دانشگاه «خانه فرهیختگان» تشکیل می شود
  واکنش نقویان به حکم تبرئه سعید طوسی چه بود؟
  حمام خون در قلب پایتخت ؛وضعیت ناامیدکننده، تیره و تلخ کابل /تصویر
  ادارات دولتی، با ۲ ساعت تأخیر شروع به کار خواهند کرد.
  سپرده‌گذاران ۴مؤسسه غیرمجاز فرشتگان، البرز ایرانیان، وحدت و افضل توس فراخوانده شدند
  رنگ‌هایی نه برای رنگ‌آمیزی نوروزی دیوارها بلکه برای رنگ زدن روی کانکس‌ها